Tvorba
Web stránok
a E-shopov

Tvorba web stránok
Tvorba web stránok
Tvorba web stránok
Tvorba web stránok

Každá web stránka odzrkadľuje firmu a jej osobitosť. Práve preto si pri tvorbe web stránok dávame záležať na kvalite výsledného produktu a aby bol čo najbližšie predstavám zákazníka.

V našom tíme nájdete web-dizajnérov s niekoľkoročnými skúsenosťami. Každý projekt najskôr konzultujeme so zákazníkom a následne navrhneme optimálne riešenie šité na mieru.

Dbáme na to, aby naši zákazníci dostávali rýchle a nadštandardné služby počas celého vývoja webstránky. Konzultácie prebiehajú v našej kancelárii alebo online prostredníctvom e-mailov.

WEB, E-SHOP ALEBO MAGAZÍN

PONÚKAME VÁM

01.

Firemná webstránka

Najlepším nástrojom na propagáciu svojej firmy alebo služieb je informačná webstránka. Kvalitne spracovaná webová stránka dokáže rýchlo a efektívne opísať vašu činnosť, skúsenosti a výhody, ktoré ponúkate.

02.

Blog alebo magazín

Radi píšete a chcete sa podeliť o svoje nápady, postrehy alebo zlepšiť pozíciu firemnej webstránky vo vyhľadávačoch vďaka novému obsahu? Webpress je na to ako stvorený. Dokážeme vám vytvoriť profesionálny magazín za rozumnú cenu.

03.

Profesionálny eshop

Ročne sa na Slovensku pomocou internetu predá tovar za takmer za miliardu EUR. Eshop patrí k modernému predajnému nástroju. Neviaže vás na žiadne miesto a predávate 24 hodín denne. Vytvárame profesionálne vyzerajúce a funkčné eshopy podľa predstáv zákazníka.

04.

Responzívny dizajn

Podľa našich skúsenosti, až 70% ľudí prezerá webové stránky cez mobilné zariadenia. Každú webstránku, eshop alebo blog preto precízne upravujeme pre všetky veľkosti obrazoviek. Snažíme sa, aby zákazník pohodlne a v čo najkratšom čase našiel to, čo hľadá.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ

Posuňte vaše podnikanie vpred. Kto dnes nieje online, ako by ani nebol. Buďte k vášmu zákazníkovi bližšie než kedykoľvek predtým a ponúknite informácie alebo produkty 24 hodín denne. Vaša webová stránka dokáže pracovať za vás. Vytvoríme vám e-shop, informačnú webovú stránku alebo magazín/blog podľa vašich predstáv a našich skúseností v online marketingu.

WEB STRÁNKY, KTORÉ SME VYTVORILI

PORTFÓLIO

StaMi
La Bonté
Fitko
Superbutt
KAVAZ BRAZIL
Protranssk s.r.o.
Fitkomi
Steel Team
Jarek Toptrans
Artium Stromčeky
VIP Lekáreň
AVP Plus

TVORBA WEB STRÁNOK POMOCOU SYSTÉMU WORDPRESS

VÝHODY A MOŽNOSTI

Woocommerce

Profesionálne riešenie pre eshopy postavené na WordPresse

Platobné brány

Fakturačný systém

Viacero mien (€, $)

Rozšírené možnosti produktov

WordPress

Profesionálne riešenie pre blogy a webstránky so širokými možnosťami

Bezpečnosť

Optimalizovaný pre Google

Dizajn na mieru

Možnosť pridať viacero jazykov

Čo to je WordPress

CMS (Content management system) WordPress ponúka nevídané možnosti. Či už je to tvorba web stránok alebo eshop so širokou škálou možností a funkcionalít. Systém bol vytvorený v roku 2004. Od vtedy prešiel veľkými zmenami a našiel si obľubu u miliónov programátorov a dizajnérov.

Využitie WordPressu

Podľa štatistík dnes beží na WordPresse viac ako 30% všetkých webových stránok na internete (Web Technology Surveys, 2019). Využívajú ho veľké korporácie aj malý podnikatelia. Vďaka svojej všestrannosti a obľúbenosti dostáva pravidelné aktualizácie a vylepšenia, ktoré pomôžu vašej webovej stránke držať krok s dobou a napredovať.

Eshop na WordPresse

Ak potrebujete e-shop, máme pre vás perfektné riešenie. Woocommerce je rozšírenie WordPressu, ktoré premení obyčajnú web stránku na e-shop. Patrí medzi špičkové nástroje a možnosti ako platobné brány, generovanie faktúr, variácie produktov, viacero mien alebo jazykov sú samozrejmosťou. Taktiež podporuje mnoho rozširujúcich modulov, ktoré dodávajú takmer neobmedzené možnosti.

Výhody WordPressu:

 • Tvorba web stránok na najpoužívanejšom CMS na svete.
 • Vďaka svojej popularite má veľkú komunitu vývojárov, takže sa stále aktualizuje a vylepšuje.
 • Veľké množstvo rozšírení vďaka ktorým získa vaša webstránka množstvo funkcionalít v krátkom čase a za nízku cenu.
 • Bezpečnosť je na vysokej úrovní a to aj vďaka častým bezpečnostným aktualizáciám.
 • Systém je intuitívny a preto je jeho správa rýchla a obsah alebo produkty dokážu pridávať aj menej technicky zdatný užívatelia.
 • Rýchle načítavanie webstránky.
 • Ponúka kvalitné SEO nástroje pre zlepšenie pozície vo vyhľadávačoch ako napríklad Google.
 • Vďaka WordPressu sa môžeme sústrediť na dizajn, čo zlepší výkonnosť webovej stránky. Zároveň šetrí čas a peniaze pri jej tvorbe.

POSTUP PRI TVORBE WEB STRÁNKY

AKO PRACUJEME

1. Príprava materiálov

Tvorba web stránky začína osobným pohovorom. Na ňom sa zoznamujeme s firmou, vyžiadame si textové a obrázkové materiály. Zákazník nám ozrejmí cieľ webstránky a predstavu dizajnu.

2. Dizajn webstránky

Po prijatí všetkých materiálov sa púšťame do samotnej tvorby web stránky. Dĺžka tejto časti závisí od obtiažnosti a veľkosti projektu. Najčastejšie je to v rozmedzí niekoľkých týždňov. Dizajn sa skladá z týchto bodov:

 • Analýza, a hrubý náčrt dizajnu, aby bola web stránka prehľadná a zároveň graficky pôsobivá.
 • Samotný dizajn web stránky.
 • Optimalizácia pre mobilné zariadenia.

Návrh je v tomto kroku po dizajnérskej stránke pripravený na spustenie.

3. Odoslanie návrhu

Po ukončení dizajnu odosielame web stránku na pripomienkovanie zákazníkovi. V tomto kroku sa snažíme čo najviac priblížiť predstavám zákazníka. Samozrejmosťou je poradenstvo počas celého procesu, aby bola webová stránka čo najefektívnejšia.

4. Optimalizácia webstránky

Veľmi dôležitým aspektom je umiestnenie vašej webovej stránky vo vyhľadávačoch google, bing a podobne. Tieto vyhľadávače dôkladne skúmajú vašu webovú stránku. Dôraz sa kladie najmä na texty, obrázky, zabezpečenie a rýchlosť. Každý z týchto elementov sa snažíme vycibriť na čo najvyššiu úroveň.

5. Odovzdanie a zaškolenie

Po optimalizácii nasleduje spustenie webovej stránky a zaškolenie jej majiteľa, aby dokázal spravovať jednoduché elementy vo vlastnej réžii. Samozrejmosťou je technická podpora a možnosť pridávania ďalších funkcionalít na webstránku.

VYŽIADAJTE SI NEZÁVÄZNÚ PONUKU

KONTAKT

Pošlite nám správu

 

Odoslať správu

Kontaktné informácie

Addresa:
Webpress s.r.o.
Močarianska 31
071 01 Michalovce

IČO: 50380044
DIČ: 2120304450

Email:
info@webpress.sk